تاریخچه...
گروه صنایع غذایی رشد در سال 1358 با نام تجاری آزاد ماکارون در استان یزد شروع به فعالیت نمود. در ابتدا تولیدات این شرکت تنها به گروه محصولات ماکارونی و حوزه فعالیت آن به استان یزد محدود می شد. در سال 1370 با اجرای فاز اول طرح توسعه، ظرفیت تولید کارخانه به 4 تن در روز رسید تا با شناخته شدن به عنوان برند اول در زمینه تولید ماکارونی، محصولات خود را نه تنها در سراسر ایران توزیع نماید بلکه به بازار برخی از کشورهای همسایه نیز دسترسی یابد.
در سال 1375، در طی فاز دوم طرح توسعه خود، صنایع غذایی رشد به عنوان اولین شرکت دارنده واحد تحقیق و توسعه ثبت شده در ایران شناخته شد و با راه اندازی خط تولید انواع پودرکیک نیمه آماده، موفق گردید به عنوان اولین تولیدکننده، نشان استاندارد ملی را در این زمینه اخذ نماید. همچنین این شرکت با بهبود فرایند تولید، موفق به کسب اولین گواهی بين المللي ISO-9001 در صنعت ماكاروني كشور شد.
صنایع غذایی رشد با جایگزینی روش توليد سنتی ماكاروني و لازانيا با روش توليد مدرن و همچنین گسترش سبد محصولات خود با برند های مختلف، تلاش بر آن دارد تا هرچه بهتر بتواند با در نظر گرفتن سليقه ي خانواده هاي ايراني محصولاتي با كيفيت و قيمت مناسب را عرضه نمايد و همچنان نام خود را به نيكي در اذهان ايرانيان حفظ نمايد.
چشم انداز...
فراهم آوردن زندگی سالم، ساده و خوشمزه براي همه
ماموریت...
ماموریت شرکت جهت رسیدن به چشم انداز ترسیم شده شامل دستیابی به اهداف زیر می باشد:
  • انجام تحقيقات علمي، استفاده از فرآيندهاي كنترلي دقيق و تامين با كيفيت ترين مواد اوليه به منظور حصول اطمينان از سلامت محصولات
  • انجام تحقيقات و استفاده از خلاقيت در راستاي ارائه محصولات و خدمات درخور در راستاي ايجاد شيوه ي زندگي سالم، ساده و خوشمزه براي همه مشتريان
  • تعامل دائم با مشتريان به منظور ارائه محصولات و خدمات مطابق با نياز و طبع آنان